O portalu EuTenders

Wykorzystaj możliwości biznesowe, odpowiadając na zaproszenia do składania ofert przedsiębiorstw państwowych, instytucji, ministerstw, samorządów, gmin i innych podmiotów publicznych. Bądź otwarty na bieżące informacje o przetargach publicznych w Unii Europejskiej i innych krajach Europy w jednym miejscu.
Zalety portalu EuTenders

Zapewniamy zarejestrowanym uzytkownikom EUtenders.eu informacje o aktualnych przetargach publicznych które otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail lub znajdziesz na portalu. Usługa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz przyczyni się do poprawy swojej wydajności pracy.

Przetwarzamy dane z zamówień publicznych Europejskiej TED i innych. Przetwarzamy dane z zamówień publicznych Europejskiego biuletynu TED i innych krajowych źródeł publicznych, e-zamówień oraz propozycji biznesowych z portali partnerskich. Baza codziennie oferuje ponad 200.000 otwartych zaproszeń do składania ofert.

Dodatkowe informacje

Zamówienia publiczne otrzymasz od nas wybrane w zależności od profilu wyszukiwania. Jeśli przetargi nie spełniają określonych wymagań, prosimy o kontakt w celu optymalizacji profilu wyszukiwania. Zapraszamy Firmy i osoby prywatne do propagowania naszych rozwiązań.

Jeśli chcesz współpracować z naszą firmą w zakresie wprowadzania do obrotu w Twoim kraju, prosimy o kontakt na [email protected] * English language


Życzymy wielu sukcesów w biznesie.

Zespół EuTenders

EuroTranslate d.o.o.
Kotnikova 5
1000 Ljubljana
UE-Słowenia

Tel:+386.3130.3697
Fax +386.1430.1542
ID: SI19860226

Bank info:
NLB d.d., Linhartova 3, 1000 Ljubljana, UE-Słowenia

SWIFT: LJBASI2X
IBAN: SI56 0201 1026 0528 628